Sezon zimowy zakończony!

Zakończyliśmy tegoroczną, zimową edycję Dziecięcej Ligi Piłkarskiej. W roczniku 2013 zwyciężyły Be a Star Wilczki. Wśród o rok młodszych zawodników wygrali młodzi piłkarze Ursusa Warszawa, zaś w roczniku 2011 najlepsza okazała się FC Lesznowola. Na słowa uznania zasłużyli jednak wszyscy młodzi piłkarze i drużyny, które przystąpiły do tegorocznej edycji. Dziękujemy także rodzicom, bez których trudu i zaangażowania nie byłoby to możliwe. Zapraszamy na podsumowanie fazy finałowej we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.

11 marzec 2020

Kapitalny weekend Irzyka 2011 i Ursusa 2012!

W minioną niedzielę, po dwutygodniowej przerwie spowodowanej feriami zimowymi, powróciły rozgrywki Dziecięcej Ligi Piłkarskiej! Weekend ten z całą pewnością zapiszą do udanych zespoły UKS Irzyka w roczniku 2011 oraz KS Ursusa Warszawa A wśród rok młodszych drużyn, które zapisały na swoich kontach po dwie wygrane i liderują w swoich kategoriach wiekowych. Zapraszamy na podsumowanie ostatniej serii zmagań w naszej lidze dzieci!

25 luty 2020

KS Łomianki nowym liderem w roczniku 2013!

Za nami już czwarta kolejka Dziecięcej Ligi Piłkarskiej. Tym razem zanotowaliśmy tylko jedną zmianę lidera. W Roczniku 2013 prowadzenie w tabeli objął bowiem KS łomianki I, który w bezpośrednim starciu o tę pozycję okazał się lepszy od dotychczasowego lidera. W pozostałych dwóch rocznikach na pierwszych miejscach nie zaszły zmiany. Wśród zawodników urodzonych w 2011 roku stawkę otwiera pauzujący w tej serii UKS Irzyk, natomiast wśród rok starszych prowadzi FC Lesznowola, która jako jedyna wśród liderów może się pochwalić kompletem zwycięstw. Zapraszamy na krótki przegląd tego, co działo się w minioną sobotę pod balonem przy Irzykowskiego 1A.

5 luty 2020

Zmiany na szczycie i spore emocje w 3. kolejce!

Trzecia kolejka Dziecięcej Ligi Piłkarskiej przeszła do historii. Tylko w Roczniku 2012 lider FC Lesznowola pozostał na swoim miejscu i swoją zwycięską passę powiększył do czterech meczów. W pozostałych rocznikach mamy nowych i od razu samotnych liderów. Wśród najstarszych adeptów piłki nożnej prowadzenie w tabeli objął gospodarz – UKS Irzyk, natomiast wśród najmłodszych przed szereg wysunęła się FC Lesznowola. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tego co działo się w sobotę pod balonem przy Irzykowskiego 1A.

27 styczeń 2020

Ruszył sezon zima 2020

Ruszyła Dziecięca Liga Piłkarska na Irzykowskiego 1A. Do rywalizacji przystąpiły trzy roczniki 2011, 2012 oraz 2013, które zostały podzielone adekwatnie do swojego wieku na trzy ligi. Za nami już dwa weekendy zmagań, a my zapraszamy was na krótki rzut okiem na to co działo się podczas tych dwóch kolejek pod balonem na popularnym „Irzyku”.

22 styczeń 2020

Witamy na stronie Dziecięcej Ligi Piłkarskiej!

Witamy na stronie Dziecięcej Ligi Piłkarskiej - nowych piłkarskich rozgrywkach dla dzieci rozgrywanych na boiskach Centrum Piłkarskiego Bemowo

15 styczeń 2020

Zagraj z nami

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dziecięcej Lidze Piłkarskiej organizowanej przez UKS Irzyk i Ligę Bemowską dla piłkarzy z rocznika 2010-2013!

16 grudzień 2019

Kontakt

Masz pytanie dotyczące naszych rozgrywek? Skontaktuj się z nami:

kontakt@dzieciecaligapilkarska.pl

Kamil Marczak +48 513 156 254